Na skróty…

dictionary.pl – internetowy słownik polsko-angielski i angielsko-polski z ciekawą opcją tłumaczenia stron internetowych.

dictionary.pl – słownik pl-en, en-pl

 

e-DICT – internetowy słownik polsko-angielski i angielsko-polski pojedynczych wyrazów i całych wyrażeń plus formy czasowników nieregularnych.

Wpisz wyrażenie polskie lub angielskie:


 

LING.PL – tłumaczenie pojedynczych wyrazów oraz całych fraz. 98.631 haseł z angielskiego na polski i 93.989 z polskiego na angielski (duży zakres tematyczny). Oprócz słownika angielskiego dostępny online także internetowy słownik niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski i ortograficzny.

 

lexicool – katalog słowników dwujęzycznych i wielojęzycznych

lexicool.com
lexicool.comPowered by lexicool.com

 

bab.la – to interaktywny portal językowy oferujący 20 słowników, 13 wersji językowych, naukę słówek, testy, quizy i gry do nauki języków obcych oraz forum językowe. Projekt ten powstał w 2007 roku i od tego czasu stale i dynamicznie się rozwija dzięki pomocy językowych entuzjastów z całego świata.

Angielski-Polski

© Słownik bab.la

 

leksyka – działający od grudnia 2001 roku słownik internetowy będący efektem projektu, którego założeniem jest objęcie całego słownictwa języka angielskiego. Jak podają twórcy – jest to pierwszy tego typu projekt na świecie. Słownik słownictwa ogólnego udostępniany jest nieodpłatnie. Jedynie w przypadku słownictwa specjalistycznego wprowadzona jest opłata abonamentowa. Z opłaty tej zwolnieni są studenci oraz pracownicy naukowi wyższych uczelni. Do bazy słownika podłączone zostały NIEODPŁATNIE wszystkie większe biblioteki akademickie. Oznacza to, że za pomocą strony internetowej biblioteki można wejść (z komputera akademickiego) do Leksyki i korzystać z pełnej bazy haseł.